Kullanatfabrikas Slogan 0212 843 3 843
Kullanatfabrikas Slogan İster Bir Paket İster Bir Koli
200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!
 
 
 
 
 
 
 
 
Kullanatfabrikas Slogan 0212 843 3 843
Kullanatfabrikas Slogan İster Bir Paket İster Bir Koli
200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!
 
 
 
 
 
 
 
 

Hakkımızda

Kullanatfabrikasi.com toptan veya perakende olarak müşterile A Plus hizmet sunmayı vizyon haline getirmiştir. Daima müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet sunmayı prensip haline getirmiştir. Türkiye'nin 81 iline aynı gün içerisinde kargo imkanı sunan firmamız; ilk üreticiden son tüketiciye ulaştırma ilkesiyle hareket etmektedir. Satışa sunduğu tüm ürünler %100 Çevre Dostu ürünlerdir. 

Horeca ve gıda sektörlerine perakende veya toptan olarak ürün temini gerçekleştirmekteyiz. Bir kez kullandıktan sonra tekrar kullanım imkanı olmayan ve %100 hijyenik ürünlere sizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Çevreci ve En Uygun Fiyat

İnternet üzerinden satışlarını son hız sürdürmekte olan KullanAtFabrikasi sunduğu tüm ürün çeşitleri; test edilmiş ve sağlık standartlarına uygun ürünlerdir. Stoktan direkt olan teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! İstanbul içerisinde bulunan anlaşmalı bayilik hizmeti sunduğumuz müşterilerimize aynı gün içerisinde teslimat seçeneğini de sunmaktayız. 

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Bizimle çalışmanın keyifli olduğunu sizlerinde bilmesini isteriz. Hızlı teslimat, ekonomik fiyatlar ve kaliteli ürünler ile Türkiye'nin 81 iline aynı gün ürün gönderim imkanı sağlamaktayız. Profesyonel kadromuz ile haftanın yedi günü sizlere satış ve satış sonrası destek imkanı sağlamaktayız. Ayrıca İnternet sitemiz üzerinden kredi kartı veya kapıda ödeme güvencesiyle kolaylıkla ürün satın alabilirsiniz.

Beğendiklerim Menü
Yukarı